MOBİL UYGULAMA HİZMETİ

"şirketiniz mobil uygulama sitelerinde yer alsın"

Firmanızın tanıtımı için mobil uygulama sitelerinde görünür olması çok önemlidir. Potansiyel müşteriler verdiğiniz hizmet yada sunduğunuz ürünler hakkında güncel ve ilgi çekici yeniliklere mobil uygulamanızı indirerek ulaşabilirler.

Uygulama sitelerine yükleyeceğiniz uygulamanız ile müşterilerinizle hızlı ve etkili iletişim kurabilirsiniz. Uygulamayı indiren müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi anlatan ileti ve mesajlar göndeirp sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.

Unutmayın; Mobil uygulamalar ile yapabilecekleriniz hayallerinizle sınırlıdır

Uygulama Örnekleri

Mobil Uygulamalarımız Google Play Stor'da

Tüm mobil uygulamalarımızı görüntülemek ve denemek için Google Play sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

CreaNet Bilişim Google Play Sayfası

Mobil Uygulama Hazırlıyoruz

Kurumsal mobil uygulamalar genellikle kullanıcın firmadan bilgi alması ya da en kolay yoldan iletişime geçmesi için dizayn edilen, tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışan programlardır. Firmanızın mobil uygulamasını hazırlarken öncelikle nasıl bir mobil uygulamaya ihtiyacınız olduğunu tespit ediyoruz. Bu aşamada uygulamanın nasıl işleyeceği ve tasarımının nasıl olacağı konusunda hem fikir olduktan sonra programlamaya geçiyoruz.

Tüm Cihazlara Uyumlu

Hazırladığımız mobil uygulamalar bütün mobil cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilip programlanır

İçeriği Güncellenebilir

Hazırlanan uygulama içerisindeki tüm bilgiler kontrol paneli ile sizin tarafınızdan kolayca ve heryerden güncellenebilir

Tüm Hakları Size Aittir

Biten ve yayınlanan uygulamanızın tüm kaynak kodları size teslim edilir. Yani uygulamanızın gerçek sahibi tamamen siz olursunuz